Data Kurtarma (Veri Kurtarma) - Oluşum Bilgisayar

Data Kurtarma (Veri Kurtarma)

Veri kurtarma güven ve gizlilik içinde yapılması gereken bir iştir. Bu güven ve gizliliği her firmanın sağlaması mümkün değildir. Bu yüzden firmanın güvenilirliği çok önemlidir. Her marka ve model masaüstü bilgisayar, notebook, flaş diske yüklenen verilerinizi sizlere geri getirmekteyiz.

Firmamız veri kurtarma konusunda tüm gizlilik şartlarına uyan ve kesinlikle müşterilerimizin kimliklerini açıklamadan hizmet veren bir firmadır. Şirketler, kamu alanları, bankalar, hastaneler ve eğitim kurumları olmak üzere birçok sektöre hizmet veren firmamızın veri kurtarma konusundaki güvenilirliği tartışılmaz boyuttadır.

Bilgisayarlarınızdan garip sesler geliyor ise, hata mesajı varsa verileriniz tehlikede demektir. Tüm sektörlerde periyodik bakımlar yaparken verilerinizi de yedekleyerek veri kaybını önlemekteyiz. Veri kaybının birçok sebebi olabilir. Aşırı tozlanmış hard disk, format atma, hard disk bozulması, aniden kesilen elektrik, aşırı hızdan ve sıcaklıktan yanması veri kaybına sebep olmaktadır. Veri kurtarma hizmetimizi alanında en uzman çalışanlarımız ile vererek, yapılan tüm anlaşmalara uymaktayız.

Veri kaybına uğrayan bilgisayar, notebook, harddisk, flash disk leriniz için bizi arayın
Oluşum Bilgisayar 0312 395 90 90