Network Kurulumu - Oluşum Bilgisayar

Network Kurulumu

Müşterilerimizin mevcut yapılarını korumayı, geliştirmeyi, kullanıcıların eğitimine verilecek desteğin ve bakım çalışmalarının ise hemen hemen sıfıra düşmesini sağlayarak, çalışılan kuruma elindeki veri birikimini anlamlı bilgiye dönüştürerek yararlı olmayı, bu bilgiyi kullanan kurumun ise karlılığını, müşteri memnuniyetinin sürekli artmasına Oluşum Bilgisayar olarak yardımcı olmayı hedefliyoruz...

Oluşum Bilgisayar küçük, orta ve büyük ölçekte firmalara ölçeklenebilir, talepleri cevaplayabilen network kurulumu, ağ bağlantısı problemleri, yazılım ve donanım desteği vermektedir. Marka bağımsız 7/24 hizmet prensibi ile yetkin servis desteği için bizi arayabilir, destek alabilirsiniz. Güvenilir ve yüksek performanslı kurumsal destek hizmetine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşlara en yksek kalitede elektronik iletişim hizmetleri sunar, sağladığı profesyonel çözümler ve bağlantılar sayesinde işletmelerdeki verimliliğin ve karlılığın artmasına imkan tanır, sunduğu çeşitli çözümler aracılığı ile kuruluşların gelişen tüm ihtiyaçlarına cevap verir, rekabet güçlerini arttırır.

Sistemin kararlı ve her türlü kötü senaryolara hazırlıklı olması ancak iyi bir lojistik destek ile mümkün olabilir. Firmalar bu konuda her türlü bakım onarım ve sarf malzeme ihtiyaçlarını tedarik etme noktasında  Öz Anadolu Bilişim ile eş zamanlı çalışabilir. Kaliteli ve ucuz fiyat seçenekleri ile firmaların tüm ihtiyaçları marka bağımsız veya istenilen marka ve özellikte temin edilebilir. Periyodik bakımlar ile sorunların önceden tespiti ve bu sorunların daha henüz oluşum aşamasında gerekli tedbir ve ekipmanı sağlama görevini üstlenir.

Oluşum Bilgisayar 0312 395 90 90