Hakkımızda - Oluşum Bilgisayar

Hakkımızda

2000 yılında kurulan firmamız ev ve işyerlerine bilgisayar ve notebook teknik servisi, network (kablolu kablosuz internet ağı) bilgisayar tamiri ve satışı, ev ve işyerlerine teknik servis hizmeti, güvenlik kamerası ve alarm sistemleri kurulumu, muhasebe proğramları, web sayfası tasarımı yapmaktaır.

Servis hizmetimiz ostim ve batıkent bölgesinin tüm çevresini kapsamaktadır.

Bilgisayar ve Laptop (Notebook) tamiri ve satışı, güvenlik kamerası ve alarm sistemleri kurulumu, muhasebe proğramları, web sayfası tasarımı yapmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, İçinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Ev ve işyerlerine teknik servis hizmetimiz vardır. Her türlü soru ve fiyat almak için Hemen Arayın 0312 395 90 90 - 0546 863 75 75 - 0551 232 49 90                        Ankara Bilgisayar Teknik Servisi - Yenimahalle Bilgisayar Teknik Servisi - Ragıp Tüzün Bilgisayar Teknik Servisi - Demetevler Bilgisayar Teknik Servisi - Ostim Bilgisayar Teknik Servisi - Batıkent Bilgisayar Teknik Servisi 

BİZİ ARAYIN

Pzt - Cmt 08:00 - 21:00 (0312 395 90 90)

Şuan Ofline

Mesaj Gönder

Lütfen mesaj gönderin
Tıkla Mesaj Gönder

HİZMET BÖLGELERİMİZ